• DOLAR
  $1.908,7600
 • EURO
  $0,5839
 • ALTIN
  $31.433,4200
 • BIST
  $118,4800
Mucizevi Gümüş Suyu Nedir? Nasıl Kullanılır?

Mucizevi Gümüş Suyu Nedir? Nasıl Kullanılır?

Birçok faydası bulunan ve zararı olmayan bu su ne işe yaramaktadır? Belki de çoğumuz bu suyu ilk defa duymuşuzdur. Alternatif tıbbın bir numaralı dermanı olarak bilinen gümüş suyu her ne kadar tabipler tarafından kullanılması konusunda görüş atılmasa da bilim araştırmalarında sıkça adını duyurmaktadır. Gümüş parçacıklarının içinde bulunduğu bölüme koloidal adı verilmektedir. Birçok hastalığa karşı doğal […]

Birçok faydası bulunan ve zararı olmayan bu su ne işe yaramaktadır? Belki de çoğumuz bu suyu ilk defa duymuşuzdur. Alternatif tıbbın bir numaralı dermanı olarak bilinen gümüş suyu her ne kadar tabipler tarafından kullanılması konusunda görüş atılmasa da bilim araştırmalarında sıkça adını duyurmaktadır. Gümüş parçacıklarının içinde bulunduğu bölüme koloidal adı verilmektedir. Birçok hastalığa karşı doğal bir yöntem olarak kullanılır. Halk arasında bitkisel antibiyotik hatta antioksidan olarak da bilinir.

Gerçek Kolloidal ile Tedavi Mümkün Mü?

Eski deyimle kocakarı tedavisinde sıkça başvurulur bu gümüş suyuna. Sebebi ise, henüz bir yan etkisinin gözlemlenmemiş olmasıdır. Tıpta kullanılan her ilacın mutlaka ufak çaplı da olsa yan etkileri olabiliyor. Ancak gümüş suyu ile tedavi edildiğinde herhangi bir yan belirti gösterimi mevcut değildir. Gerçek olmasına dikkat etmekte fayda var.

Colledial:

 1. Açık bir yaranız varsa bunu kapatmaya yarar.
 2. Kaşıntı veya tahrişlerde yangıyı en aza indirir.
 3. Yanık tedavilerinde kullanılmaktadır.
 4. Sinüzit hastalarının tedavisinde burun ve alın çevresine sürülerek kullanılır. Sinüs açıcıdır.
 5. Kas ve eklem sistemlerinin sağlığını korur.
 6. Gümüş suyu kanser kullanıcı yorumları incelendiğinde kullanıldığı görülmektedir.
 7. Boğaz enfeksiyonları sırasında sprey formları üretilebilmektedir.
kolledial
Gümüş Suyu Kolloidal

Uzmanlar Gümüş Suyu Kullanımı Hakkında Ne Diyor?

Tıp bilimi ayrı, alternatif tıp olarak tabir edilen tedaviler ayrıdır. Genel olarak doktorların reçetelerde yazmayıp birebir olarak hastalara önerdiği bir doğal şifalı sudur. Kolloidal kullanımı eski çağlardan beri süregelen bir tedavi edici rol üstlense de artık toplumda herkesin ilaç bağımlısı olduğu aşikardır. Doğal tedavi yöntemleri daima uzman görüşüne göre doğru olandır. Çünkü ilaç üretimlerinde bir hastalık tedavi edilirken diğer bir organımız hasar görebilmektedir. En basitinden içilen bir grip antibiyotiği, 3 – 4 gün içerisinde gribi geçirse bile hem karaciğer hem de böbrek sorunlarına neden olabilmektedir. Bilim insanları gümüş suyunu incelediklerinde böyle bir başka organ hasarlarına sebep olabilecek olguya rastlamamışlardır. Cazip kılan nokta da budur. Doğal tedavi süreçleri daima insanlar için en uygunudur. Kolloidal ya da Colledial olarak da bilinen bu ürünü, doğru yerlerden temin edebilirsiniz. Özellikleri itibari ile birçok bakteri ve virüs temizliğinde aktif olarak kullanılabilir.

Bir önceki yazımız olan Hassas Ciltlere Cilt Bakım Önerileri başlıklı makalemizde hassas ciltler, hassas ciltler için ve hassas ciltler makyaj temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?