• DOLAR
  $1.892,4500
 • EURO
  $0,5818
 • ALTIN
  $31.415,9700
 • BIST
  $118,2500
Bitkilerle Zayıflama Yöntemleri

Bitkilerle Zayıflama Yöntemleri

Kilo verirken kolay yağ yakan doğal bitki ve sebzeleri tercih etmeniz sizin hem sağlıklı hem oldukça etkili şekilde yağlarınızı yakmanızı sağlayacaktır. Yağ yakımını kolaylaştıran sebze ve meyvelerin içindeki enzim ve maddelerin zayıflatan ve incelten etkileri bulunmaktadır. Kırmızı Meksika biberi: Antioksidan etkileri olan, yaşlanmayı geciktiren, iyi bir termojenik yağ yakıcı ve hazmı düzenleyen bir şifa kaynağıdır. […]

Kilo verirken kolay yağ yakan doğal bitki ve sebzeleri tercih etmeniz sizin hem sağlıklı hem oldukça etkili şekilde yağlarınızı yakmanızı sağlayacaktır. Yağ yakımını kolaylaştıran sebze ve meyvelerin içindeki enzim ve maddelerin zayıflatan ve incelten etkileri bulunmaktadır.

Kırmızı Meksika biberi: Antioksidan etkileri olan, yaşlanmayı geciktiren, iyi bir termojenik yağ yakıcı ve hazmı düzenleyen bir şifa kaynağıdır. Meksika biberi özlü zayıflama ilaçları son zamanlarda oldukça popüler hale geldi. Yemek yemeden iki saat önce yani öğün aralarında tüketilmelidir. Hızlı zayıflamak isteyen kimseler yağ yakıcı termojenik etkilerinden dolayı Meksika biberini özellikle tercih etmelidirler.

Zayıflatan Kolay Yağ Yakan Tarçın: Hazım, sindirim, dolaşım rahatsızlıklarına iyi gelen tarçın aynı zamanda termojenik yağ yakıcı maddeler de içermektedir.iştah keserek enerji veren tarçınlı içecekler zayıflamanızı hızlandıracaktır.

Yeşil çay ile zayıflama: Termojenik etkisi olan ve vücutta yağ yakımını hızlandıran yeşil çay oldukça düşük kalorilidir. Yeşil çay diyeti ile haftada 3500 kalori yakabilir ve bu şekilde haftada bir kilo verebilirsiniz.

Zayıflatan Kolay Yağ Yakan Guar Sakızı: Zayıflama haplarının imalatında kullanılan bu bitkinin anavatanı Hindistan ve Pakistandır. Tohumları öğütülerek kullanılan bu bitkinin de yağ yakıcı enzimler içerdiği bilimsel olarak tespit edilmiştir. Guar sakızının aynı zamanda idrar sökücü özelliği de vardır.

Kolay Yağ Yakan Rezene Çayı: Vücuttan yağ atımını hızlandıran rezene çayının içeriğinde bulunan antioksidanlar sayesinde kendinizi dinç hissedebilirsiniz. Kilo vermek için günde 3 kez rezene çayı içebilirsiniz.

Karahindiba Kökü: Termojenik yağ yakıcı uçucu bir takım yap asitleri taşıyan karahindiba zayıflamada da kullanılabilinecek şifalı bir bitkidir. Vücuda yağ depolatan sodyum dengesizliğine iyi gelmesi köklerindeki bol miktardaki potasyum mineralina borçludur. Salatalarınızda kullanabilirsiniz.

Adamotu Mandrake otu: Zayıflama ilaçlarının içeriğinde faydalanılan bu bitkinin köklerinde yağ yakıcı alkoloidler bulunur. Yaprakları aşırı miktarda tüketilmemelidir.

Yulaf – Arpa: Akşam yemeğinde tercih edeceğiniz büyük bir tabak arpa ile kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Özellikle göbek sorunu olanlar mutlaka denemeli.

Sirke: Sütle ya da sodayla seyrelteceğiniz bir kaşık sirkeyi mutlaka her gün tüketmelisiniz. Sirke vücudun yağlarını parçalamasını yardımcı enzimleri harekete geçiren bir özelliğe sahiptir.

Bir önceki yazımız olan Hassas Ciltlere Cilt Bakım Önerileri başlıklı makalemizde hassas ciltler, hassas ciltler için ve hassas ciltler makyaj temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?